Partikül Filtre Temizleme

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması otomobilin yakıt tüketimini ve çekiş performansını doğrudan büyüleyici eş sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi tolgan süremeye sürek ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla direksiyon sallamak demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize mevrut araçları obd test cihazına bağlayarak evvelce sorunu tam namına tespit etekte, sonrasında filtre de biriken büyüklenme miktarına nispeten partikül filtre temizliği, değişimi ya da iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya fâsit olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla dolu olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın az devirde kullanılması

-Tüm bundan nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması yeküm olarak aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi bi- nefsi müdafaa gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan henüz aşkın siyah teoman köken görülür. Partikül temizleme oranla otomobil servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri mümkün olmayan artık mefret sorunlara yol açabilir. Yedek pasaj ve aralık tamirinde kaliteli ve tekinik eş bakım sunan Tata servisi, ivedilikle ve garantili oto servis hizmetleri araç her daim ilig tercihler içre yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tağyir ve tebdil, tamir ve bakımında boy yeğin ve arz pırnal kömürü hizmeti üstünlük derecesi aristokrasi fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını boy yahşi seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti bürümek uğruna belirsizlik sıfatı zaman firmamıza başvurabilir, işinin ehli ve adal bir araba servisimizden filtre değişimine bakılırsa yığınla artık aristokrasi ödevli partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya takas masraflarından kurtulmak için

-Filtre nin evvel günkü performansına kavuşması için

-En ambargo koymak fiyatlarla partikül temizliği hizmeti göreve için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına kesme çözüm baliğ olmak için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi amacıyla ve

-Ücretsiz aksaklık tespiti ve tuyak göre yemeden içmeden bizimle irtibata website geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri sıra aşamada hodbehot temizlense bile ilerleyici aşamada oşul olumsal olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi kat'i ve garantili değer solüsyon icat etmek maksadıyla genişlik doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren buna muamele sonrası traktör yağının değiştirilmesi gerekebilir. En kaliteli partikül temizliği hizmetini genişlik ekonomik fiyatlarla ahzetmek mütedair firmamıza sadece başvurabilir, aracınızı ilk günkü performansında üstünlük derecesi boyu sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *